ארגון מנהגלי הדיגיטל
גמאני חליתי בסרטן השד
אורטל דרי וצוות המנהלות

קבוצת גמאני הינה קבוצת תמיכה ברשת לנשים שחלו, החלימו או שמתמודדות עם סרטן השד. הקבוצה מונה כ-4,300 נשים מהארץ ומחו"ל. בקבוצה נמצאות נשים שמתמודדות עם המחלה, נשים גרורתיות ונשים מחלימות. הקבוצה פעילה 24/7 ומהווה תמיכה ומקור ידע רפואי עצום ומידע המבוסס על סמך ניסיון למען הנשים.

בקבוצה מתקיימים גם מפגשי תמיכה אזוריים וארציים. מטרת האירועים להעלאות מודעות וכדי לשמח את הנשים שמתמודדות בשיגרת יומם הקשה. כדוגמאת: מסיבת פורים, מסיבת שבועות, מסע ג'יפים, מסע אופנועים, צעדת ירושלים, כתבות בטלויזיה, עיתונות וברשת, העלאת המודעות במשחקי ליגה ברחבי הארץ, מופעים והצגות, מטוס ורוד לבולגריה. בקבוצה קיים גם מאגר של פאות "גמאני מוסרת פאה" נשים שמסיימות טיפולים מוסרות את פאתן ,שלרוב מגיעה לאלפי שקלים למען נשים חדשות ללא עלות.
אורטל דרי וצוות המנהלות

אורטל דרי וצוות המנהלות
לזכרה של מיכל מלמד כהן ז"ל

קבוצת גמאני הוקמה בשנת 2009 ע"י אורטל דרי-אמיר כקבוצת תמיכה בפייסבוק לחולות סרטן השד. החזון של אורטל היה קבוצה שתשמש כמקור לתמיכה וחברות עבור נשים שחלו בסרטן ולהוות תמיכה לאורך כל שעות היממה. הקבוצה נוהלה ע"י אורטל דרי-אמיר, מיכל כהן מלמד ז"ל. יעל לוי אוחיון היתה מנהלת האירועים ובשנת 2018 לקחה חלק בניהול הקבוצה.

כיום הקבוצה מונה כ4,300 נשים ומנוהלת ע"י 4 מנהלות: שרית מסיקה, מיה אנטמן, שרית ציאג, יפית אלפרסון אלמליח. בכל אזור יש רכזות שמנהלות קבוצות וואטסאפ אזוריות ומארגנות אירועים אזוריים בהתנדבות. כל הפעילויות בקבוצה נעשות בהתנדבות מלאה, ללא תמורה למנהלות או לרכזות והאירועים מתקיימים מתרומות.