ארגון מנהגלי הדיגיטל
קהילת איגוד הזוכים
אמיר לוזון

איגוד הזוכים: מיזם עסקי חברתי המספק מידע בחינם לזוכי מחיר למשתכן ומאפשר להם לגשר על פערי המידע בינם לבין הגופים השונים המעורבים בתהליך. בנוסף, איגוד הזוכים הקים מועדון צרכנות שמספק הטבות לזוכים על מוצרים ושירותים.

קהילת הזוכים של איגוד הזוכים מבוססת על מספר פלטפורמות: קבוצת ועמוד פייסבוק, אתר אינטרנט, ניוזלטרים, דפי-נחיתה ועוד. ולמרות שהוקמה רק בשנת 2018 כבר מונה מעל 13,000 זוכים. בפלטפורמות השונות מתפרסמים מידי יום טיפים ומידע של מומחים בתחומים שונים שנוגעים למחיר למשתכן: משפטי, הנדסת בניין, כלכלת המשפחה, משכנתאות ואדריכלות ועיצוב פנים. הקהילה מהווה פלטפורמה לשאלות זוכים, "חכמת ההמונים", ולאיתור ויצירת קשר בין הזוכים השונים.
אמיר לוזון

אמיר לוזון
מייסד הקהילה

אמיר לוזון (34), עורך דין ויזם חברתי. ייסד את איגוד הזוכים וקהילת הזוכים לאחר שזכה ביחד עם אשתו בתכנית מחיר למשתכן. בוגר תואר ראשון במשפטים ובמנהל עסקים באוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר שני בעסקים, משפט וכלכלה בתכנית הבינלאומית EMLE. זוכה פרס הלורד וולף על הצטיינות חברתית ואקדמית, וזוכה מלגת Erasmus+ של האיחוד האירופי. יזם שורה של יוזמות חברתיות בהתנדבות כגון הקמת וניהול של עמדות סיוע לפונים בלתי מיוצגים בבתי משפט בירושלים, ייסד ומשמש כיו"ר של מועדון בוגרי הפקולטה למשפטים של העברית, יזם והפיק תערוכה ב"הבימה" להעלאת המודעות לילדים על הספקטרום עם קשיי תקשורת ועוד.