ארגון מנהגלי הדיגיטל
קהילת למטייל
ליאור קלנסקי

קהילה היא ערך עמוק ומשמעותי עבור למטייל ומשם צמחנו והתפתחנו. קהילת המטיילים שלנו התחילה עוד לפני עידן האינטרנט, כשקיימנו בסניפים שלנו מפגשים והרצאות על טיולים בעולם, מטיילים הגיעו כדי להכיר שותפים לטיול, החליפו חוויות ועוד. בהמשך, הוקם אתר למטייל, אתר התיירות הגדול בישראל, כאשר המשמעות של קהילה המשיכה להיות הערך שמנחה אותנו בכל צעד באתר, החל מפלטפורמה להוספת טיפים על הטיול כדי לעזור למטיילים אחרים בקהילה, מדור למציאת שותפים לטיול ופורומים שפופולאריים גם כיום.

בהמשך קהילת למטייל עברה גם לפייסבוק, כאשר בעמוד הפייסבוק של למטייל יש 146 אלף חברים במעורבות גבוהה, שנהנים להכיר מטיילים, לשמוע על יעדים שונים בעולם, לקבל השראה לטיול הבא וכדומה. בנוסף, ללמטייל עמוד פייסבוק שעוסק רק בטיולים בישראל – "טיולי" עם 104 אלף חברים, מספר קבוצות ייעודיות למטיילים בפייסבוק וחשבון אינסטגרם אהוב עם 28 אלף עוקבים.
ליאור קלנסקי

ליאור קלנסקי
מייסדת הקהילה

ליאור קלנסקי (34), מנהלת סושיאל מדיה, עורכת וכותבת תוכן באתר למטייל מעל 8 שנים. ליאור היא גם אחראית תחום המיקרו קופי בלמטייל, מנהלת את עמודי הפייסבוק של למטייל וטיולי (אתר למטייל בישראל), 3 קבוצות פייסבוק ואת האינסטגרם של למטייל. אוהבת להוביל וליצור שיח בין חברי הקהילה, מאמינה בערך ובכוח של הקהילה ובהשפעה שלה בעידן הדיגיטלי.