ארגון מנהגלי הדיגיטל
קהילת Community Forward
רוני קנטור ומריה גרין פוברצ'יק

ארגון וקהילת מנהלי הקהילות של ישראל הוקמה במטרה להוות בית פיזי ודיגיטלי המספק תמיכה, כלים פרקטיים, ידע וייעוץ, למנהלי קהילות יחידים ולארגונים.

פעילות הארגון מתבצעת בשילוב דיגיטל ברשתות החברתיות ופלטפורמות און ליין נוספות, בהן אנו יוצרים שיח מקצועי בנושאי ניהול קהילות, מאגדים ונותנים תמיכה לכל חברי הקהילה, ומקדמים פעילויות אופ-ליין מגוונת במטרה להנגיש ידע מקצועי ופרקטי למנהלי קהילות ולקדם למידת עמיתים.

שמנו לנו למטרה לעודד יצירת מרחבים קהילתיים, לקדם סטנדרטיזציה בתחום ניהול הקהילות ולסייע בכל דרך אפשרית למנהלי קהילות בתחומים שונים, להיות טובים יותר ולהוביל בתחומם.

בעולם משתנה בו להיות מנהל קהילה הופך מתחביב למקצוע נדרש, חשוב לנו לקחת אחריות ולוודא עבור כולנו – שהמקצוע מקבל את הכבוד והערכה המתאימים לו ושהאנשים שעוסקים בו הם אנשים מתנהלים מתוך אתיקה ומקצועיות.

את הקהילה הקימו מריה גרין פוברציק ורוני קנטור ואליהן חברו כמייסדות שותפות מאיה וולקון, רות עדן וחן הרשקוביץ' והקימו יחד את ארגון מנהלי הקהילות.
רוני קנטור ומריה גרין פוברצ'יק

רוני קנטור ומריה גרין פוברצ'יק
מייסדות Community Forward

קהילת Community Forward הוקמה על ידי צמד מייסדות – מריה גרין פוברצ'יק ורוני קנטור.

מריה גרין פוברצ׳יק היא מומחית בניהול קהילות שהקימה את קהילת הנשים הגדולה בישראל ה Supergirls. הקהילה הפכה למיזם חברתי העובד על פיתוח האסטרטגיה העסקית והחברתית שלו ע״י צוות ניהול של 17 חברות קהילה. מריה ניהלה את תחום הקהילה בקרן הון סיכון Aleph וכעת היא מנהלת הקהילה של חברת HoneyBook וחלק מתכנית מנהיגות קהילה של פייסבוק העולמית. כמו כן, מריה היא מרצה ומנטורית בתחום ניהול ופיתוח קהילות, ומייסדת שותפה ב Community Forward – ארגון מנהלי הקהילות בישראל.

רוני קנטור היא מומחית בניהול קהילות, המייסדת והמעצבת הראשית של מותג האופנה "רוני קנטור" שסביבו התלכדה אחת מקהילות המותג הראשונות בישראל, אחת ממייסדות עמותת "מידברן", אשר יוצרת בכל שנה עיר זמנית מבוססת קהילה. כמו כן, רוני היא מרצה ומנטורית בתחום ניהול ופיתוח קהילות, ומייסדת שותפה ב Community Forward – ארגון מנהלי הקהילות בישראל.