ארגון מנהגלי הדיגיטל
קהילת IS-CL
מייק סילברג

ב-2018 מייק זילברג ואורן סימיניאן ייסדו את מפגש הפסגה הבינלאומי הראשון למובילי קהילות מעולמות החדשנות והיזמות International Startup Community Leaders Summit או בקיצור IS-CL Summit. בקהילה רשומים כ-500 מובילי דעה בינלאומיים ממעל 50 מדינות שכולם הגיעו לישראל להתחבר ולפצח את המהות של מושג קהילה בעולם החדשנות והיזמות.  חברי הקהילה שמגיעים מאקוסיסטמים שונים ומגוונים בעולם ביקרו ב-4 אקוסיסטמים שונים בישראל: תל-אביב, ירושלים, חיפה ובאר-שבע. הם שמעו מעשרות דוברים מ-11 מדינות ו-5 יבשות שונות על המושג קהילה. בין הדוברים היו מובילי קהילות בולטים, חוקרים, יזמים, מנהלים בכירים, יועצים בפירמות המובילות.

כיום IS-CL צומחת כרשת יועצים שעוזרים לחברות חדשניות, סטארטאפים ואזורים מתפתחים לזהות ולפתח קהילות וחללים שיעזרו להם להשיג מטרות של צמיחה בריאה, חדשנות ופיתוח עסקי.

כארגון, IS-CL שם לעצמו מטרה לקדם ארגונים שרוצים לגרום לאנשים שלהם לממש את הפוטנציאל שלהם, לקדם מוביליות חברתית ולייצר ערך חברתי משמעותי לצד רווח כלכלי, ביושרה וברעות.
מייק סילברג

מייק סילברג
מייסד הקהילה

מייק זילברג עסק שנים בפיתוח הכלכלה האזורית בנגב. במסגרת זו, הוביל מייק את הפתיחה של Wework בבאר שבע, וניהל את הקהילה בתחילת דרכה. לאחר מכן המשיך כדירקטור פיתוח עסקי וקהילתי בחברת ברוקת קרת שירותיים פיננסיים, שם בין היתר הוביל את הפיכת קהילת המשקיעים והמומחים לסטארטאפים לקהילה דיגיטלית.

ב-2018 חבר מייק לאורן סימניאן במטרה להקים את IS-CL, מתוך ההבנה שקהילות הן מנוע משמעותי בעידוד יזמות ופיתוח אזורי ושהגיע הזמן לפצח את הדרך בה ניתן לקדם הקמה של קהילות משמעותיות מסביב לעולם למען שיאיצו את החדשנות, היזמות והצמיחה הכלכלית. כיום מייק הוא שותף מייסד שמוביל את פיתוח רשת היועצים של IS-CL.

אורן סימניאן הקים את אשכול היזמות באוניברסיטת תל-אביב, StarTAU, TAU Innovation confrence ועסק בתחום היזמות והחדשנות מעל עשור. כיום אורן מתמקד בהובלת קהילת Colosseum, קהילת ספורט טק בינלאומית שמאגדת יזמים, משקיעים ובעלי עניין נוספים שרוצים לקדם את הטכנולוגיות החדשניות ביותר ובעלות פוטנציאל השפעה גבוה על התעשייה.