ארגון מנהגלי הדיגיטל
קהילת Yazamiyot
הילה אוביל ברנר ושירן מלמדובסקי סומך


Yazamiyot – Women Entrepreneurs,  ("יזמיות") הינה הקהילה הראשונה והגדולה בישראל לנשים יזמיות,  המאפשרת שיתופי פעולה, נטוורק ועזרה הדדית בין נשים יזמיות, משקיעות ונשים מעוררות השראה.

הקהילה שמונה היום למעלה מ4500 נשים, בשלבים שונים של הקמת מיזם טכנולוגי , נוסדה על ידי הילה אוביל ברנר, יזמת סדרתית מוכרת, במטרה להעצים ולתמוך בנשים יזמות בעולמות ההיי טק, הביומד והחדשנות ולהגדיל את מספר הנשים הפועלות בשוק זה והיא מנהלת את הקהילה יחד עם שירן מלמדובסקי סומך. כיום, שיעורי הנשים היזמיות נמוכים משמעותית, רק 7% –  המטרה של ארגון "יזמיות" היא להעלות משמעותית את מספר הנשים היזמיות בקהילת הסטארטאפים. לדוגמא – לארגון "יזמיות" קשר אסטרטגי וחשוב עם גוגל קמפוס אשר הוליד את פרויקט הדגל Google campus for moms אשר בהשראתו  מיושם כיום בכל העולם!

לאחרונה הושקה תוכנית חדשה וייחודית בשיתוף האקסלרטור של מייקרוסופט, הנחשב לאחד המובילים בארץ ובעולם, במטרה לקדם ולעודד נשים יזמיות בתעשיית ההיי-טק. הפרויקט המשותף הוא למעשה מעין אקסלרטור מזורז, במסגרתו נערכו סדנאות מטעם מומחים מובילים מסצנת הסטארטאפים הישראלית הנוגעים בנקודות החשובות של הקמת הסטארטאפ וכן מנטורים מובילים במייקרוסופט. הנושאים כללו התאמת המוצר לשוק, מודל עסקי, בניית סיפור ועד גיוס כספים ממשקיעים כאשר החלק הראשון היה תאורטי והחלק השני היה מעשי.  

יזמיות אירחה את תחרות הסטארטאפים הגדולה בעולם לנשים שיזם הארגון הסיני She Loves Tech. בנוסף, כנס גדול ויוקרתי של של  "יזמיות" נערך במסגרת הכנס של כלכליסט בלונדון בו חברו משקיעות מרחבי אירופה ליזמיות ישראליות. יזמיות מקיימת מיטאפ אחת לחודש הכולל הרצאות השראה וכלים פרקטיים, סדנאות מקצועיות, קבוצת פייסבוק פעילה מאוד בה מתייעצות החברות 24/7 בנושאים רלוונטיים ועוד.
הילה אוביל ברנר ושירן מלמדובסקי סומך

הילה אוביל ברנר ושירן מלמדובסקי סומך
מייסדות הקהילה