אור ברנע
צילום: אורית פניני
follow

בעל משרד פרסום ומייסד קהילת פאפאזון

בעל משרד המדיה "Lemur Creatives" ומייסד קהילת "פאפאזון".
אור ברנע, יליד 1983, קיבל את ההזדמנות הראשונה שלו בעולם התקשורת ברדיו ללא הפסקה (103FM) כאשר היה בן 18. בגיל 21 הצטרף למערכת ynet שם היה כתב תרבות ומוזיקה כמעט עשור. במקביל, הגיש ב-ynet את התוכנית "האנטי שף", כתב במגזין "בלייזר" ושידר ברדיו תל-אביב. אבל אז הוא החליט לעזוב את העיתונות הממסדית וליצור תוכן וקהילות בעולם הדיגיטל החדש.

ב-2010, עם לידת בתו הראשונה, הוא הקים את קהילת פאפאזון בפייסבוק, היום אחת מקבוצות האבות המפורסמות בעולם ובה חברים כ-30 אלף אבות ישראלים מרחבי העולם. בעקבות ניהול הקבוצה, ברנע הפך פעיל בתחום ההורות בישראל. עם אבחון בנו השני על הספקטרום האוטיסטי, הוא יצר עם זוגתו, אור אלתרמן-ברנע, את ההרצאה "קשר עין" שמסתובבת בארץ במטרה לעורר את המודעות לאוטיזם, והשניים גם מגישים יחד את תוכנית ההורים, "בוסטר", ברדיו כאן תרבות.

עם הכניסה אל עולם הדיגיטל, ברנע עזב את ynet אל עולם הסטארט אפ והצטרף לחברת utab המוזיקלית-טכנולוגית, שם שימש כראש התוכן של החברה. אחרי שלוש שנים בהיי-טק החל בלילות להקים משרד דיגיטל משלו והשיק את Lemur Creatives – משרד מדיה, עיצוב ופרסום שמתמחה בתחומי התרבות והלייפסטייל, בישראל ומעבר לים.