עמית קמה
follow

מייסד CDO CLUB IL

עמית, חובב טכנולוגיה מושבע ומאמין גדול במהפך הדיגיטלי. התחיל את דרכו בתקופת בועת הדוט קום בראשית שנות ה 2000 הרבה לפני שלסטארטאפים קראו בשמות של ייצורים מיתולוגיים. לאחר מספר שנים בעולם הייזמות עם קריסת בועת האינטרנט מצא את עצמו בטריטוריה לא מוכרת בין רואי חשבון, כלכלנים ויועצי מס, מה שלימים הפך לביתו המקצועי במשך עשור. בפירמת ראיית החשבון הגדולה בישראל ארנסט יאנג עשה את דרכו אל כסא סמנכ"ל הטכנולוגיות ומשם לגוף ההיגוי הטכנולוגי של האזור האמריקאי.

ב-2012 הקים את קמדיה אשר עוסקת בייעוץ, פיתוח, ועיצוב אסטרטגיה לעידן הדיגיטלי. מטרת החברה לסייע למנהלים להכין את הארגון שלהם בצורה הטובה ביותר להתמודדות עם ההשלכות והשינויים של המהפכה הדיגיטלית. בהמשך מתוך הניסיון שצבר הקים את הבלוג DigitalMastery במטרה להנגיש את תהליך האבולוציה הארגוני לקהל המנהלים וסוכני השינוי.

לאחר שנים של עשייה בעולמות מקבילים, טכנולוגיה דיגיטלית ושיווק דיגיטלי ומתוך רצון לגשר על פערי העולמות והידע, נרכש באמצעות קמדיה זיכיון ההפעלה ל CDO CLUB, גוף בין לאומי המאגד את מובילי הטרנספורמציה הדיגיטלית ב 15 מרכזי פעילות שונים ביניהם ניו-יורק, טורנטו, לונדון, סידני, טוקיו, פריז, ברלין ועוד.

עמית מרצה בארץ ובעולם על השינוי התרבותי, טכנולוגי שעוברים ארגונים כחלק מהמהפכה הדיגיטלית וסולל את תהליך השינוי על פני שישה שלבים אבולוציונים בהתפתחות הדיגיטל בארגון.