שירי גרוסברד
follow

שותפה ומייסדת JOIN

כששירי הייתה המנכ"לית של אתר "נרשמים" , האתר הראשון בישראל שפיצח את תחום ההשכלה הגבוהה וייצר לידים איכותיים במודל של PPL, היא ניסתה לגייס עובדים שירוצו איתה בזירה הדיגיטלית, אבל גילתה שאף חברת גיוס והשמה לא מכירה את המקצועות לעומק, מבינה את השפה האינטרנטית ומכירה את השוק שלה מספיק טוב על מנת לעזור לה. היא זיהתה כי קיים פער עצום בין מה שחברות ההשמה מציעות לבין מה שהלקוח צריך ככלל, ובשוק הדיגיטל הבעיה גדולה אפילו יותר עקב הגדרות התפקידים הגמישות והנטייה לגייס עובדים רוחביים שיכולים למלא מספר תפקידים בארגון.
כמענה, בשנת 2012 הקימה שירי את Join – Digital Talent Agency, חברת אבחון וגיוס למקצועות הדיגיטל שחרטה על דגלה ביצועים וניתוח אנליטי של מועמדים, מעסיקים והקשרים ביניהם.
זו הסוכנות הראשונה שמתמחה בתעשיית הדיגיטל בלבד והיא פועלת מתוך התפיסה המתקדמת שאנשים הם המשאב הכי חשוב בארגון ולכן הבנה מבוססת נתונים של מועמדים נמצאת במרכז העשייה של Join. שירי הכניסה סטנדרטים חדשים של ליווי מקצועי ומעצים במציאת תעסוקה ובניית מסלולי קריירה למאות אנשי דיגיטל בארץ – והיד עוד נטויה.
בנוסף, שירי שמה לעצמה חזון והוא לראות יותר נשים בתפקידים בכירים וניהוליים בשוק הדיגיטל בישראל ובכלל. היא מקדישה את עצמה לנושא שוויון הנשים והעצמתן בתעשייה דרך הרצאות, קידום מחקרים וגם ליווי של תהליכי גיוס בכירות בקרב מאות חברות האינטרנט שמשתמשות בשירותי Join.