אדיר רון
follow

מנהל תחום חדשנות וקוד פתוח מיקרוסופט ישראל

בעידן החדש, הקו המפריד בין מנהלי החדשנות בחברות ענק טכנולוגיות לאנשי הדיגיטל מהצד האסטרטגיה והשיווק הולך ונעלם. ב-3 השנים האחרונות, אדיר רון משמש במיקרוסופט ישראל כמנהל תחום החדשנות והקוד הפתוח ומסייע לארגונים הגדולים בישראל לנסח ולממש את ההזדמנויות העסקיות המהפכניות המתאפשרות בזכות החדשנות הטכנולוגית.

אדיר החל את דרכו המקצועית כארכיטקט תוכנה במעבדות ה-Microsoft Technology Center בישראל והוביל מטעם מיקרוסופט את הפרוייקטים הראשונים בישראל בתחום מנועי ה-Self Service והרשתות החברתיות. התפתחות החדשנות והיזמות העסקית לצד הופעתן של תפקידים ארגוניים חדשים דוגמת ה-CDO הובילו במיקרוסופט ישראל להקמת תחום חדשנות אסטרטגית במטרה לסייע לארגונים בתהליכי הטרנספורמציה הדיגיטלית.

אדיר מוביל את התחום החדש מיום הקמתו ומעורב באופן אישי בפרוייקטים מקומיים רבים בתחום המובייל, הרשתות החברתיות, Big Data ומחשוב הענן. במסגרת תפקידו וניסיונו הרב, אדיר הפך למוביל תוכן ומרצה מבוקש במגוון רחב של נושאי חדשנות ודיגיטל וכיום הוא אחראי במיקרוסופט גם על עולם הקוד הפתוח שמהווה את הקרקע הפורייה לדור הבא של היזמות והחדשנות הטכנולוגית.