גיל רבי
צילום: יחצ
follow
rabbi.co.il

מנכל סטוריקארדס ומייסד חברת הטכנולוגיה רבי אינטראקטיב

רבי נמנה בין חלוצי הדיגיטל בישראל, הוא הקים את רבי אינטראקטיב בשנת 2005 לאחר שצבר ניסיון בשירותו הצבאי בפיתוח מערכות אינטרנט. במהלך השנים הוביל רבי מהלכים דיגיטליים פורצי דרך, הקים מספר סטארטאפים ומיזמים גלובליים. בשנים האחרונות הקים רבי את פלטפורמת ה- No Code והבינה המלאכותית Storycards בה משתמשים גופי המשק הגדולים בישראל.

עם השנים הצליח רבי להפוך את המשרד שלו לזרוע טכנולוגיות הידועה כפורצת דרך וראשונה להיכנס לטכנולוגיות חדשות, הבולטות של רבי בשנים הראשונות והפיתוח והראשוניות בשימוש בטכנולוגיות חדשות עם של קרייאטיב מוצלח הפכו את רבי למוביל את הדיגיטל בישראל. במוצרים של רבים משתמשים מיליוני ישראלים מדי יום באתרי האינטרנט השונים כמו Ynet, N12, וואלה ועוד אחרים.

בשנים האחרונות מוביל רבי גם בזירה הבינלאומית בטכנולוגיות רייל טיים, סנכרון מוצרים דיגיטליים לשידורי הטלוויזיה, בין השאר פיתחה החברה את אפליקציית הכוכב הבא דרכה הצופים בבית מרימים את המסך בשידור חי, את האפליקציה של האירוויזיון, צ'אט הכתבים באתר החדשות N12, את הטכנולוגיה גלי הרדיו שפעלה במופעי הפסטיגל ועוד. רבי זכה לשבחים ולסיקורים בגופי מדיה שונים בעולם בין השאר ע"י AWS יחידת הענן של אמזון.

בין השאר ניתן לזכות לרבי את מהלך הדיגיטל בו השיק את פרסומת הגמר בתוכנית האח הגדול של עונה 6 בעבור אורנג' יחד עם משחק מובייל שהוזנק בסנכרון עם זמני שידור הפרסומת, מהלך שזכה להצלחה.

בטור האחרון שפרסם רבי באתר כלכליסט, סיפר רבי על השימוש בפלטפורמת ה- NO CODE שהקים.